کتاب و ویدیوهای آموزش موسیقی - کتاب های نی و فلوت
دانلود کتاب ها و ویدیوهای آموزش سازهای موسیقی

دانلود جلد اول کتاب خودآموز فلوت ریکوردر اثر استیفن گودیر

12:00 AM روز ۱۴۰۰ شانزدهم شهريور، توسط _alireza_violin

جلد اول کتاب خودآموز فلوت ریکوردر اثر استیفن گودیر

فلوت ریکوردر از خانواده سازهای بادی می باشد که با تلفظ آلمانی (Block floten)، فرانسه (Flut A BEC)، ایتالیایی (dolceflut) به معنی شیرین و ملایم و به انگلیسی (Recorder) که در ایران نیز به همین اسم معروف شده است. در طی چندین قرن تمدن اروپایی ساز مورد علاقه کوچک و بزرگ بوده است و در دو انگشت‌گذاری German و Baroque یا انگشت‌گذاری انگلیسی ساخته می‌شود، حدود وسعت این ساز به دو اکتاو می‌رسد و آهنگسازان بزرگی مانند باخ، تلمان، ویوالدی، مارچلو و … برای این ساز بصورت سلو به همراهی ارکستر زهی و یا همراهی ساز کلاویه قطعاتی را تصنیف نموده‌اند.

کتاب خودآموز فلوت ریکوردر جلد اول، تالیف استفین گودیر از جمله متدهای آموزشی است که می‌تواند برای همه چه آن‌هایی که آشنایی با موسیقی دارند و چه آن‌هایی که مبتدی هستند مورد استفاده قرار گیرد و از این جهت می‌توان به آن اسم خودآموز نیز نهاد و در حقیقت هم هنرجویان کودک و نوجوان و هم اولیاء آن‌ها را در آموزش در بر می‌گیرد.

این کتاب حاوی لوح فشرده ای است که در آن فلوت ریکوردر با همراهی ارکستر و سپس فقط همراهی ارکستر بدون ساز فلوت نواخته شده است. بدین ترتیب هنرجو می تواند ابتدا هر درس را با صدای فلوت و ارکستر شنیده و سپس برای نواختن از همراهی ارکستر استفاده کند.


مشخصات فایل

تعداد صفحات کتاب : 54 ( برای مشاهده نمونه ای از صفحات کتاب اینجا کلیک کنید )

تعداد ترک های اجرای صوتی : 337 ترَک صوتی ( برای مشاهده نمونه ای از ترَک های اجرای صوتی کلیک کنید )


دسته بندی: کتاب های نی و فلوت | ارسال نظر »

دانلود کتاب آموزش نی دوره ابتدایی اثر عبدالنقی افشارنیا

12:00 AM روز ۱۴۰۰ پانزدهم شهريور، توسط _alireza_violin

دانلود کتاب آموزش نی دوره ابتدایی اثر عبدالنقی افشارنیا


مجموعه کتاب های آموزش نی تالیف عبدالنقی افشار نیا در ۳ جلد : دوره ابتدایی ، آواز ابوعطا و آشنایی با فرم های موسیقی سنتی ایران منتشر شده اند.

در بخش اول این کتاب هنرجو با انگشت گذاری ، پرده شناسی ، اجرای ریتم ها و صداهای مختلف نی آشنا می شود و با اجرای قطعاتی از آهنگسازان قدیم آموخته های خود را به کار می گیرد. در کتاب دوم و سوم این مجموعه نیز هنرجو می تواند آموزش فرم آوازی را شروع کند.


مشخصات فایل

تعداد صفحات کتاب : 103 صفحه (جهت مشاهده نمونه ای از صفحات اینجا کلیک کنید)


دسته بندی: کتاب های نی و فلوت | ارسال نظر »


 
© 2008 http://pdfbooks.noteahang.com NoteAhang, Persian Music Community
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان