کتاب و ویدیوهای آموزش موسیقی -دانلود کتاب متد پایه برای پیانو اثر مایکل آرون سطح 1 (PDF و صوتی)
دانلود کتاب ها و ویدیوهای آموزش سازهای موسیقی

دانلود کتاب متد پایه برای پیانو اثر مایکل آرون سطح 1 (PDF و صوتی)

12:00 AM روز ۱۴۰۰ بيست و دوم خرداد، توسط _alireza_violin

دانلود کتاب متد پایه برای پیانو اثر مایکل آرون سطح 1


قدم اول در یادگیری پیانو شاید مهمترین مرحله باشد. لذا انتخاب یک متد مناسب میتواند تاثیر فوق العاده زیادی در روند پیشرفت هنرجو داشته باشد. در میان متدهای فراوانی که در حال حاضر برای فراگیری پیانو موجود است، کتاب متد پیانو مایکل آرون یکی از نمونه هایی است که هنرجو را با روشی منطقی و صحیح به پیش میبرد و همین امر باعث گسترش جهانی این متد شده است. این کتاب در اواسط قرن بیستم در آمریکا به صورت یک مجموعه شش جلدی معرفی شد. شیوه جذاب و خلاقانه مایکل آرون در انتخاب قطعات و آموزش قدم به قدم تکنیک، تئوری و موزیکالیته باعث موفقیت سریع این متد و بارها تجدید چاپ آن در آمریکا و حتی ترجمه آن به زبان های دیگر برای کشورهای اسپانیایی زبان و فرانسه زبان شد.

کتاب متد پیانو مایکل آرون سطح یک استفاده از قطعات جذاب از آهنگسازان مختلف در طول مسیر متد، آموزش همزمان و قدم به قدم تئوری و تکنیک و حتی اندکی هارمونی پراتیک و فرم موسیقایی، و توجه بسیار به جزئیاتی چون نوانسها، موزیکالیته، پدالگیری و... است.

آزمون های نت خوانی، الگوهای ریتمیک، بخش های توضیحی، تمرینات تکنیکی، واژه نامه و بسیاری از عناصر دیگر نیز برای گسترش پایه های تکنیکی و موسیقایی هنرجو در کتاب متد پیانو مایکل آرون سطح یک ایجاد شده اند.

کتاب متد پیانو مایکل آرون سطح یک نوشته مایکل آرون ترجمه پویا رضوی در 50 صفحه همراه با CD توسط نشر نکیسا منتشر شده است.

(این محصول شامل کتاب تکنیک + کتاب اجرا می باشد)


 مشخصات محصول 

تعداد صفحات : 50 (کامل) - (برای مشاهده نمونه ای از صفحات کتاب اینجا کلیک کنید)
تعداد ترَک های اجرای صوتی : 64 ترَک شامل تمامی تمرینات موجود در کتاب - (برای مشاهده نمونه اجرای صوتی کتاب اینجا کلیک کنید)

دسته بندی: کتاب های پیانو و ارگ | ارسال نظر »


 
© 2008 http://pdfbooks.noteahang.com NoteAhang, Persian Music Community
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان